ulusal Aptallar için

Ulusal hesaplar, hesaplı analiz, hüküm ittihaz ve politika masnu üzere tasarlanmış bir şekilde hesaplı verinin sunulabildiği ve derlenebildiği bir hesaplama sistemi katkısızlamaktadır.

radyoyu kim dinler. sabah rahatşam AMERİKA GADİL GADİL mi dinleteceksiniz millete. toplayıp toplayıp paraları nanay sabahleyin kahvaltısıydı, yok moral derneksı yemeklerinizde heder oluyor. kocaoğlanp bu pislik aksiyonin namına bir bile İMECE koyuyorsunuz. ulusal kanalda kazanç irkmek bâtınin herşeyi kuruluşyorsunuz. bir ulusal kanal seyircisi olarak bunu bana sorduklarında ben utanıtefsir. sizde utanma yasak mu. şimdi tığ ve siz bu pislik imece huyunu buzakıp sn Perinçeke uz parti ve chp desteğiyle zar mecburiyet toplamış olduğumız skoryı seçimlerde de toplayalım. bu muhtevaimizden biri olan benim yorumum. ibret cebinız. hürmetlar

.madem benim Milletim demesini biliyorsunuz ki benim Milletim Türk Milletidir demekten cekiniyorsunuz Esad gitsin sanarak Türk Halkinin 25 Milyarini Suriye düsmanliginiz didaründen carcur edeceginize münasebet bu ülkeye 25 Milyar ile 25 Fabrika yaparak istihdami yükseltmediniz benim Milletim dediklerinize is imkani saglamadiniz neden bu ülkenin bütün birikimlerini satip Cerez parasi sanarak dalgınlık gecerek ceplerinize indirdiniz lakin bu dünyada yaptiklari kimsenin yanina kar kalmaz elbet birgün herkezin oranlama ita Zamani yaklasacak hele o bos kagitlara imza atanlardan baslayip yukari Dogru gidilecek elbet..

Hem peklımcı skorsı hem faziletli kalitedeki ilmî içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen ilmî kongrelerden biri olan aktivitemizin engin gönülğini tüm iştirakçilarımıza hitap edecek geniş bir yelpazede doyurucu bir bilimsel program ve farklı sosyal etkinlikler ile sunmayı planlamaktadır.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından yapılan duyuruyla müşterek, USP'nin ne olduğu ve kafavurulara kimlerin sulplabileceği belirli evet. Pekâlâ, USP nedir? USP sarrafiyevurusu ne yapılır, yaz stajlarına kimler kellevurabilir?

bu ülkede serefli birileri kamadimiyahu bu diyanet somurgecilerin dersini versin bana gereğince erdoganda feto denli telikeli ve akp halayin basi bunlar sonu kim bilmiyorum insanoğlu aptal olursa semer vuran olabilir.

. herşeyden önce türk kimliğimize gönül uzatan bir zümre yöreleri kendı ulkesı federasyonu sayan şizofreni paronayak partilere ve o partilerle eloğlu ele dizi kolalama sandıktan sandığa koşan insanlara kibarca bir düşünceım var hdp uyuşmaı ile ileri demokratlık âdemoğlu hakları şehir belediyeciliği makamın dibine batsın Askerliğini tunceli de bayrakaltı yapmış olan biri olarak düşüncem bunlardır ancak canlı anlar taraflı tarafsız herkeze ıyı temizşamlar maskaracakalın sağlılklı lakırtıın hdp sız peşmergesiz özgür türkiye cumhuriyeti ile lakırtıın evetşa ulusal kanal..

Bu kapsamda TCMB ve Hazine ve Maliye Bakanlığı (HMB) ile bir çalışma grubu oluşturulmuş olup; TCMB ile kurumsal sektördeki farklılıkların giderilmesi dair çtuzakışmalar devam etmektedir.

Toylerin fırsat eşitliği çerçevesinde ve liyakat esaslarına iyi olarak bütün kurumları ve özel dal üretimlarınca maruz yetişim olanaklarından faydalanmasını tedariklemek namına Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi ulusal aracılığıyla Ulusal Staj Izlenceı (USP) mebdelatılmıştır.

Milley, Rusya'nın Ukrayna'da yalıtım enfrastrüktürsını erek almasını "savaş zevalu" olarak niteledi

KAAN2019-04-05 22:40:13ulusal kanal da hem milli iktisat hemde vatan butunluğu fikri cok geniş bu fıkırın yaygın başüstüneğu bir kanalda ileti tv ALLAH fecir bu ulusal hat da atatürkçülük maskesi demiycem makyajı adı şeşnda hdp denilen peşmergelerın memurlarına demokratik özgürülük ve hdp denılen pkk dinlenme kampıına demokratik kazı dilek fikri savunulmuyor ne olursa olsun hdp yı korumak için çaba sarfeden onunla ıttıfak a gıren o partıyle aynı safta aynı fıkırde olarak gelecek laık demokratik ulke durumın dıbıne batsın bis hdp ile süper güç olcaksak bırakalım hdp sız geberip gidelım Mustafa Kemal Atatürk bugun yaşasaydı akp den önce bir chp ye bakardı ve bugünkü chp yökemiksizımını a dan z ye sıraya dizip asardı.

Hastanedeki skandalla alakalı yeni neşvünema! Bakan Eş'nın emirı sonrası müfettişler hadise münasip

Değerliler hesabının geliştirilmesi ve harcama yöntemi ile GSYH hesaplarında ayrı bir bileşen olarak gösterilmesi planlanmaktadır.

Mynet, gösterilen verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda rastgele bir garanti vermez. Veri yapıtında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin yarım ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek rastgele bir zarardan Mynet sorumlu bileğildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *